Pracownie

O tym, że w MAKE UP STAR kształcimy artystów nie trudno się przekonać! Już po przekroczeniu progu, macie okazję przenieść się do innego świata - świata pełnego pasji, mody, piękna i koloru. Słuchacze MAKE UP STAR uczą się w komfortowych warunkach. Szkoła posiada 500 m2 powierzchni, w której znajduje się aż 6 profesjonalnie wyposażonych sal. Wszystkie są klimatyzowane, z ogromną ilością dziennego światła. Do dyspozycji Naszych Słuchaczy jest pokój socjalny, automat z kawą, ciepłymi i zimnymi napojami oraz słodyczami. Kanapy i mięciutkie poduszki z logo MAKE UP STAR czekają na Was.

Mieścimy się w budynku Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych. Do dyspozycji kursantów i uczniów jest bistro czynne 7 dni w tygodniu, liczne automaty z kawą i przekąskami, basen i siłownia, punkt ksero. Naprzeciwko szkoły znajduję się sklep spożywczy czynny 7 dni w tygodniu.

SALA 1

SALA 2

SALA  3

SALA  4